• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید
  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب

  امروزه بیشتر مدیران در سازمان‌های بزرگ و کوچک، به استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب روی آورده‌اند. علت این پدیده آن است که بتوانند عملکرد کارکنان خود را زیر نظر داشته باشند و از ظرفیت‌های مالی و انسانی سازمان حداکثر استفاده را برای رسیدن به اهداف سازمان ببرند.

  img
  وبلاگ

  مزایای سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت

  یک سیستم امنیتی بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت ، سطح امنیتی برتر را ارائه می دهد که کلمه عبور و کلمات کلیدی نمی توانند. سیستم کنترل دسترسی اثر انگشت از چاپ یک شخص برای شناسایی کاربر استفاده می کند و نه کارت یا رمز عبور.

  img
  وبلاگ

  قیمت انواع دستگاه حضور و غیاب

  مناسب ترین قیمت های انواع دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی در تمام نقاط ایران مشخص شد.

  img
  وبلاگ

  راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

  در این مقاله سی داریم تا شما را جهت خرید دستگاه های حضور و غیاب راهنمایی نماییم و نکات مهم در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب را برایتان توضیح دهیم

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا اثرانگشت؟

  در این مقاله نگاهی به چگونگی کارکرد شناسایی چهره و دلیل جایگزینی آن با حسگر اثر انگشت و همچنین مقایسه این دو فناوری در زمینه‌های اعتماد پذیری، امنیت و حریم خصوصی خواهیم داشت.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب - شرکت آرمان اندیش

  سیستم حضور و غیاب یا ساعت حضور و غیاب دستگاهی است که برای ثبت ورود و خروج کارمندان در یک محیط کاری به کار می‌رود تا با توجه به کارکرد هر یک از پرسنل مدیران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت کنند.

  img
  وبلاگ

  سیستم تشخیص چهره بیومتریک چگونه کار می کند ؟

  تشخیص چهره بیومتریک فرایند و توانایی یک دستگاه بیومتریک برای شناسایی و تشخیص چهره فرد یا برای دسترسی به سیستم ایمن و یا برای یافتن جزئیات شخص با مطابقت چهره با داده های موجود در سیستم دستگاه است.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب برای مدارس

  دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار های مربوط به ورود و خروج دانش آموزان این امکان را میدهد که به غیر از اینکه مدیران و معلمان حضور و غیاب را به صورت هوشمند و در قالب اتوماسیون چک کنند .

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یا اثرانگشت؟

  بیومتریک ده ها سال قبل معرفی شد و از آن زمان پیشرفت های زیادی صورت گرفته است. مشاغل و سازمانها شروع به انتخاب سیستم حضور و غیاب بیومتریک برای ردیابی از حضور کارمندان خود کردند زیرا بیومتریک احتمال خطا در محاسبه را از بین برد و ساعات کاری دقیق را فراهم کرد و به آنها اجازه می داد فقط برای کل ساعات کار خود به کارمندان بپردازند.

  img
  وبلاگ

  نرم افزار حضور و غیاب تحت وب در اصفهان - آرمان اندیش

  شرکت آرمان اندیش به گفته ی مشتریان از بهترین تولید کنندگان نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد در ایران می باشد . که توانسته با گردآوری تیم متخصص و قوی برنامه نویسی و سخت افزاری تمامیه نیازهای مدیریتی مجموعه های بزرگ و کوچک را در زمینه ی اتوماسیون حضور و غیاب برآورده سازد .

  img
  وبلاگ

  نرم افزار حضور وغیاب تحت وب - شرکت آرمان اندیش

  نرم افزار وب در مقایسه با نرم افزارهای ویندوزی مدرن تر و پیشرفته تر و قوی تر هستند. و به صورت نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضورو غیاب سیار - شرکت آرمان اندیش

  در پروژه های سیار شرکت ها نیز برای ثبت ورود و خروج پرسنل از دستگاه حضور و غیاب سیار استفاده می نمایند.این دستگاه ها با داشتن باتری های بکاپ به راحتی در محل قرار داده میشوند و پرسنل ورود و خروج خود را از طریق اثرانگشت,کارت و کد ثبت می نمایند.