• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید
  img
  وبلاگ

  چرا دستگاه حضور و غیاب uface 302

  دستگاه حضور و غیاب uface 302 با قابلیت ثبت تردد توسط کارت، رمز، چهره، اثر انگشت به صورت مجزا یا ترکیبی و دارای صفحه نمایشگر گرافیکی و رنگی لمسی 4.3 اینچ

  img
  وبلاگ

  سیستم تشخیص چهره و دمای بدن

  به منظور پشتیبانی از پروتکل های بهداشتی و ایمنی در برابر کرونا ویروس به منظور ارائه راهکارهای نظارت بر محیط کار،دستگاه تشخیص چهره بیومتریک بهمراه دوربین های حرارتی پیاده سازی شد.

  img
  وبلاگ

  دستگاه گشت و نگهبانی

  با استفاده از نرم افزار کنترل گشت و نگهبانی به سادگی و با دقت بالا می توانید نگهبانان را کنترل کنید و دیگر نگرانی از بابت فرآیند کار آنها نداشته باشید چرا که این اتوماسیون کلیه درخواست های شما را مبنی بر کنترل گشت و نگهبانی برآورده کرده است.

  img
  وبلاگ

  ارتباط با دستگاه حضور و غیاب

  درگاه یا پورتهای ارتباطی مهم در دستگاه حضور و غیاب عبارتند از : RS232 ، RS485 ، USB ، شبکه و ... در این مقاله قصد داریم به 2 روش پرکاربرد ارتباطی در دستگاههای حضو رو غیاب بپردازیم.

  img
  وبلاگ

  معرفی شرکت ZKTeco

  این شرکت چینی در سال 1985 پایه گذاری شده است. بنیانگذاران ZKTeco از سال 1998 با تحقیق و توسعه در زمینه الگوریتم های شناسایی بیومتریک ، برنامه ریزی دقیق و تولید محصولات تشخیص هویت بیومتریک، این شرکت را به یکی از شرکتهای برتر این حوزه تبدیل کرده اند.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب کارتی وتشخیص چهره بهترین انتخاب روزهای کرونا

  چگونه می توان خطر عفونت covid-19 را کاهش داد ?این روزها یکی از پرخطرترین محل‌های ابتلا به ویروس کرونا، محل‌های کار افراد هستند. پس شما به عنوان مدیر و مسئول یک مجموعه، در قبال جان کارمندانتان مسئولیت دارید و باید خطرات احتمالی را در محیط کار آن‌ها حذف نمایید.

  img
  وبلاگ

  انواع دستگاه حضور و غیاب

  امروزه امنیت در کسب و کارها به عنوان مهمترین مسئله مطرح میشود که مدیران باید توجه زیادی به آن بکنند.در این راستا استفاده از دستگاههای حضور و غیاب در محل ها به عنوان موثرترین روش بر این مهم بوده ضمن آنکه سایر موارد مدیریتی مثل کنترل پرسنل،زمان رفت و آمد،میزان اضافه کار و ….فراهم می نماید.

  img
  وبلاگ

  خرید انواع دستگاه حضور غیاب با حسگر اثر انگشت

  روش کار حسگر اثر انگشت این قطعه الکترونیکی به این صورت عمل می نماید، که بعد از تصویر برداری از اثر انگشت به صورت زنده اسکن را انجام می دهد. علاوه بر این ها عمل تصویر دیجیتالی انجام می شود.

  img
  وبلاگ

  قیمت دستگاه حضور غیاب UFACE-302

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت بدون تماس uFace302 یکی از دستگاه های حضور و غیاب با کیفیت و مقرون به صرفه شرکت ZKTeco است و نحوه شناسایی آن از طریق تشخیص چهره و اثر انگشت و کارت انجام می گیرد.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب مدل G3

  دستگاه حضور و غیاب مدل G3 قادر است تا 5000 اثرانگشت و 3000 چهره را در حافظه‌ی خود ذخیره کرده و ترددهای پرسنل را تا 100.000 مورد ضبط کند.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در اصفهان

  با استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره انتقال ویروس های قابل انتقال از اشخاص حذف می گردد.

  img
  وبلاگ

  دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار تحت وب

  دستگاه حضور و غیاب می تواند با تلفن همراه یا اینترنت و نرم افزارهای تحت وب ادغام گردد. استفاده از این دستگاه برای کارفرمایان سبب می شود تا از نقاط دور فعالیت کارکنان خود را تحت کنترل داشته باشند