• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | معرفی شرکت ZKTeco

  معرفی شرکت ZKTeco

  شرکت zkteco

  این شرکت چینی در سال 1985 پایه گذاری شده است. بنیانگذاران ZKTeco از سال 1998 با تحقیق و توسعه در زمینه الگوریتم های شناسایی بیومتریک ، برنامه ریزی  دقیق و تولید محصولات تشخیص هویت بیومتریک، این شرکت را به یکی از شرکتهای برتر این حوزه تبدیل کرده اند.

  کی شروع به کار کرده است؟

  با پیشرفت تکنولوژی، ZKTeco  با کسب تجربه و توسعه پیوسته ، در سال 2007 بصورت رسمی تأسیس شد و در حال حاضر یکی از شرکتهای برجسته و پیشرو در صنعت شناسایی بیومتریک است. این شرکت برای 6سال متوالی بعنوان شرکت بین المللی پیشرو در زمینه فناوری های مدرن انتخاب شده است.

  شرکت ZKTeco دارای 4 الگوریتم بیومتریک پیشرفته اختصاصی (شناسایی اثر انگشت ، تشخیص چهره ، شناسایی عنبیه ، شناسایی رگهای انگشت) می باشد.

  در حال حاضر حدود  4000 کارمند (2800 کارمند و کارگر، نزدیک به 1000مهندس تحقیق و توسعه ، 200 مشاور متخصص ، 300 کارمند فروش و ... ) در شرکت ZKTeco از سرتاسر جهان مشغول به فعالیت هستند. ZKTeco با داشتن 68 شعبه در سراسر جهان، 6 قاره را پوشش می دهد و محصولات آن در بیش از 180 کشور از جمله ایران استفاده می شود.

   

  میزان تولید محصولات ZKTeco ، بیش از 15 میلیون دستگاه می باشد، که شامل 60 درصد محصولات حضور و غیاب ، 30 درصد محصولات کنترل دسترسی (Access control) و 10 درصد محصولات دیگر (سیستم های نظارت ویدئویی بیومتریک ، سیستم قفل هوشمند بیومتریک و ... ) می شود. گردش مالی این شرکت در حدود 200 بیلیون یورو است.

   

  مراکز فعالیت شرکت zkteco در چه کشور هایی قرار دارد؟

  ZKTeco دارای مراکز مختلف تحقیق و توسعه، طراحی و نوآوری در سیلیکون ولی، اروپا، کره جنوبی، Xiamen، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.

  کانال های فروش و شبکه های خدماتی در شهرهای بزرگ چین و مناطق و کشورها در جهان ZKTeco تلاش می کند تا تکنیک های تایید بیومتریک حقوق مالکیت معنوی مستقل، از جمله اثر انگشت، تشخیص چهره، انگشت کف دست تشخیص عنبیه با تکنیک های اینترنت، اینترنت اشیا، داده های بزرگ، محاسبات ابر و هوش مصنوعی، و ارائه راه حل ها و خدمات یکپارچه و کاربردی از جمله امنیت هوشمند، آموزش هوشمند، پزشکی هوشمند، امور مالی هوشمند، دفتر هوشمند، جامعه هوشمند، قوه قضائیه هوشمند، سایتهای هوشمند ساختمانی، نقاط توریست هوشمند، هویت شناسایی، ضد تروریسم شهر و پروژه Xue Liang به شرکت ها، سازمان های قضایی، دولت ها واحدهای نظامی، سازمان های مالی، موسسات، سایت های ساخت و ساز، ترافیک و غیره در حال خدمت هست.