• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | مزایای سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت

  مزایای سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت

  مزایای سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت

  یک سیستم امنیتی بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت ، سطح امنیتی برتر را ارائه می دهد که کلمه عبور و کلمات کلیدی نمی توانند. سیستم کنترل دسترسی اثر انگشت از چاپ یک شخص برای شناسایی کاربر استفاده می کند و نه کارت یا رمز عبور.

   

  سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت چیست؟

  یک سیستم اثر انگشت از الگوهای منحصر به فرد اثر یا علامت های موجود در انگشت شخص استفاده می کند. و هیچ دو فرد در جهان نمی توانند اثر انگشت یکسانی داشته باشند. به همین دلیل است که یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر اثر انگشت به عنوان یکی از امن ترین سیستم های کنترل دسترسی به درب در نظر گرفته شده است.

  چرا سیستم بیومتریک اثر انگشت مفید است؟

  دستگاه های بیومتریک اثر انگشت سیستم های ایمن تر و کار پسند هستند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید به سیستم بیومتریک اثر انگشت توجه کنید.

  شناسایی دقیق و پاسخگویی: از آنجا که اثر انگشت منحصر به فرد است و امکان سرقت یا سازش غیرممکن است ، مشاغل امنیت و راحتی بیشتری خواهند داشت.

  کارآمد: فناوری اثر انگشت می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک کند ، زیرا استفاده و نگهداری آنها آسان است. هنگامی که صحبت از جلوگیری از کلاهبرداری و محافظت از مشاغل در برابر نقض امنیت فاجعه بار می شود ، سیستم های امنیتی بیومتریک مؤثرتر هستند.

  قابلیت اطمینان: سیستم های اثر انگشت روشی مطمئن برای ردیابی ساعات کاری کارمندان ارائه می دهند. علاوه بر این ، لازم نیست نگران ذخیره اطلاعات اضافی باشید زیرا تنها چیزی که لازم است اثر انگشت باشد.

  مقرون به صرفه: سیستم های اثر انگشت مقرون به صرفه ترین دستگاه های بیومتریک موجود در بازار هستند.

  راحتی: این کار هر بار زحمت به خاطر سپردن کلمه عبور را از بین می برد. علاوه بر این ، دستگاه های بیومتریک اثر انگشت می توانند کارمندان را در عرض چند ثانیه شناسایی کنند. در حقیقت ، بیشتر سیستم ها برای شناسایی افراد کمتر از یک ثانیه طول می کشد. همچنین ، کارکنان لازم نیست که از رمزهای عبور و کارتها ایمن باشند.

  مقیاس پذیر: با رشد کسب و کار شما ، یک سیستم بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت نیز می تواند با تجارت شما مقیاس شود. شما می توانید در هر زمان به راحتی سیستم موجود خود را ارتقا دهید.

   

  نصب دستگاه های بیومتریک اثر انگشت می تواند بهترین سرمایه گذاری شما برای امنیت شرکت شما باشد. علاوه بر این ، این امکان را برای شما فراهم می کند که زمان دقیق حضور یک کارمند را محاسبه کنید.