• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | مدیریت مرخصی کارکنان

  مدیریت مرخصی کارکنان

  در برخی کسب و کارها، اطلاعات مرخصی و حضور و غیاب کارمندان نگهداری می­شود و به این وسیله مدیریت مرخصی و ساعات کاری آن­ها انجام می­شود.

  مشکلات ناشی از عدم مدیریت مرخصی‌ها

  1- اگر مدیریت مرخصی­ کارمندان به درستی انجام نشود؛ ممکن است در این زمان­ها با کمبود نیرو مواجه شوید.

  2- اگر مدیریت مرخصی در کسب و کار شما سازمان یافته نباشد، ممکن است مجبور شوید با درخواست مرخصی کارمندان مخالفت کنید. اگر این موضوع بیش از حد تکرار شود؛مشکلات قانونی و عدم تطابق با سیاست­ها حقوق کارمندان برای شما به وجود می­آید.

  3- اگر ساعت کاری کارمندان بیش از اندازه باشد و مشکلاتی مانند بیماری یا آسیب دیدگی به این خاطر برای آن­ها به وجود آید؛ شما موظف به جبران خسارت و پرداخت هزینه­های آن­ها خواهید شد.

  4- عدم مدیریت صحیح مرخصی­های کارمندان باعث کاهش بهره­مندی از توانایی های کارمندان می شود.

  5- عدم مدیریت مرخصی ها باعث بی­نظمی در تعطیلات و ساعات استراحت کارمندان نیز خواهد شد و این موضوع آن­ها را خسته می­کند. حتی ممکن است به همین دلیل دیگران حاضر نشوند به کسب و کار شما ملحق شوند.

  این موارد باعث ایجاد ضعف در مدیریت مجموعه و حتی ایجاد ضررهای مالی می­شوند و این در حالی است که با استفاده از ابزار درست می­توان از بروز این مشکلات پیشگیری کرد و بدون ایجاد تداخل و ناهماهنگی همه چیز را به بهترین صورت مدیریت کرد. در ادامه روش پیشنهادی خود را برای شما توضیح خواهیم داد.