• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | قیمت دستگاه حضور و غیاب - آرمان اندیش

  قیمت دستگاه حضور و غیاب - آرمان اندیش

  قیمت دستگاه حضور و غیاب

  مهم ترین فاکتوری که در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مورد توجه قرار می گیرد، کیفیت و قیمت دستگاه حضور و غیاب می باشد. چه بسیار دستگاه هایی وجود دارند که با قیمتی ارزان فروخته شده اما به علت عدم کیفیت کافی و یا در نظر نگرفتن سایر شرایط به هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب، سازمان متضرر شده و هزینه مجددی برای خرید دستگاه حضور و غیاب پرداخته اند. اکنون قصد داریم مهم ترین شاخص هایی که در تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی تاثیر بسزایی دارند را بررسی نماییم تا شما عزیزان با آگاهی کامل اقدام به خرید دستگاه حضور و غیاب نمایید.

   

  تاثیر تکنولوژی بر قیمت دستگاه حضور و غیاب:

  قیمت دستگاه حضور و غیاب به فاکتورهای زیادی از جمله تکنولوژی به کار رفته در دستگاه حضور و غیاب نظیر تکنولوژی تشخیص کف دست (Palm Hand)، تشخیص عنبیه (Iris)، تشخیص چهره (Face Recognition)، اثر انگشت (Fingerprint) و کارتخوان (Card Reader) بستگی دارد. اکثر دستگاه های حضور و غیاب شرکت آرمان اندیش شامل دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب اثر انگشتی و حضور و غیاب کارتی می باشد که به ترتیب ذکر شده شامل بالاترین قیمت و به تدریج ارزان ترین دستگاه حضور و غیاب می باشد.

  تاثیر برند بر قیمت دستگاه حضور و غیاب:

  دستگاه های حضور و غیاب برند های virdi  و suprima  که از تولیدات کشور کره می باشند به نسبت دستگاه های تولید داخل و دستگاه های چینی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

   

  فضای ذخیره سازی و درگاههای ارتباطی دستگاه حضور و غیاب:

  حافظه دستگاه مهم ترین فاکتوری است که نقش بسزایی در تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب دارد. حافظه دستگاه جهت نگهداری تعداد ترددها، عکس های تردد، اثر انگشت، شماره شناسایی کارت به کار برده می شود. صرف نظر از قیمت دستگاه حضور و غیاب در ابتدا تعداد پرسنل و محیط سازمان خود را مدنظر قرار دهید.

   

  پورت های ارتباطی :

  عموما درگاههای ارتباطی که برای ارتباط با سیستم حضور و غیاب مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از Wi-Fi, Wiegand, USB, SD-Card, RS485, RS232, TCP/IP که با توجه به شرایط محل کار خود، بسترهای ارتباطی و مکان نصب دستگاه حضور و غیاب می توانید دستگاه مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب انتخاب نمایید.