• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | ضدعفونی کردن دستگاه حضور و غیاب

  ضدعفونی کردن دستگاه حضور و غیاب

  ضدعفونی کردن دستگاه حضور و غیاب

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که طی ماه های گذشته گریبان گیر همه مردم جهان شده است، شیوع ویروس کرونا می باشد که تا حدود زیادی توانسته است زندگی مردم را تحت تاثیر قرار دهدو متاسفانه هنوز هیچ راه درمان قطعی و واکسنی برای آن وجود نیامده، به همین جهت باید جوانب احتیاط را رعایت نمود.

   یکی از محیط های پر خطر که ریسک انتقال کرونا ویروس در آنها زیاد می باشد، محیط های کاری می باشد که تردد افراد در این محیط ها زیاد بوده و در نظر گرفتن تمهیداتی به منظور جلوگیری از انتشار و انتقال این ویروس منحوس امری ضروری می باشد.

  اصلی ترین راه انتقال این ویروس از راه دست می باشد. برخی از مهمترین راه‌ های پیشگیری از کرونا به شرح زیر است:

  در طول روز، دست‌ های خود را به با آب و صابون بشویید. این کار باید حدود 20 ثانیه زمان ببرد.

  در صورت نبود آب و صابون در محل کنونی، از ضدعفونی‌ کننده‌ های الکلی دست استفاده نمایید.

  هرگز دست‌ هایتان را به چشم‌ ها، دهان و بینی و در کل صورت خود نزنید.

  وسایلی که به طور مداوم با آن‌ ها سر و کار دارید را مرتبأ ضدعفونی کنید. مهمترین و بهترین نمونه، گوشی موبایل محسوب می‌ شود.

  در محل کار مهمترین دستگاهی که به صورت مشترک بین تمام افراد استفاده می گردد دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت می باشد . و برای ضدعفونی کردن آن هرگز نباید به صورت مستقیم به دستگاه اسپری های الکل و ضدعفونی کننده پاشیده شود زیرا موجب آسیب رسیدن به سسنسور و برد های دستگاه می شود

  جهت ضدعفونی کردن بتدا الکل را به یک دستمال خشک اسپری نمایید و سپس دستمال را بر روی سنسور اثرانگشت بکشید تا ضدعفونی گردد.