• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه گشت و نگهبانی

  دستگاه گشت و نگهبانی

  دستگاه گشت و نگهبانی

  عمليات گشت زني وسركشي به قسمتهاي مشخص، در اكثر سازمانها از اهميت بسيار بالايي برخوردار است وطبيعتاً نظارت بر اجراي دقيق اين عمليات به همين ميزان داراي اهميت خواهد بود. 1 راه حل مناسب جهت نظارت بر عمليات گشت زني، استفاده از سیستم مكانيزه گشت ونگهباني مي باشد.

  اين سيستم با مشخص كردن محل هاي سركشي، ترتيب سركشي به اين محل ها وثبت سركشي هاي انجام شده، علاوه بر ايجاد گزارش ازجزييات سركشي هر يك از افراد، گزارش ميزان بي نظمي وكم كاري هر يك از افراد در عمليات گشت زني را ايجاد مينمايد.

  دستگاه گشت و نگهبانی برای بالا بردن امنیت طراحی شده است به این روش که بعد از نصب تگ های مربوطه در نقاط مورد نظر برای نگهبانی پرسنل مربوط به گشت زنی باید طبق ترتیبی که از قبل تعریف شده به نقاط مورد نظر رفته و بعد از نزدیک کردن دستگاه مربوطه که همراه پرسنل است حضورشان در دستگاه ثبت گردد .

   

  به تگ های کار شده حضور خود را در آن نقطه ثبت کرده و در پایان هر شیفت گشت زنی با استفاده از کابل USB اطلاعات را به نرم افزار مربوطه در سیستم منتقل کنند.

   

  اتوماسینون گشت و نگهبانی

  به این ترتیب با استفاده از نرم افزار مربوطه می توان تمام گزارشات مربوط به پرسنل گشت زنی را استخراج نمود و صحت کارکرد پرسنل را بررسی کرد.

  با استفاده از نرم افزار کنترل گشت و نگهبانی به سادگی و با دقت بالا می توانید نگهبانان را کنترل کنید و دیگر نگرانی از بابت فرآیند کار آنها نداشته باشید چرا که این اتوماسیون کلیه درخواست های شما را مبنی بر کنترل گشت و نگهبانی برآورده کرده است.