• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب کارتی وتشخیص چهره بهترین انتخاب روزهای کرونا

  دستگاه حضور و غیاب کارتی وتشخیص چهره بهترین انتخاب روزهای کرونا

  دستگاه حضور و غیاب کارتی وتشخیص چهره بهترین انتخاب روزهای کرونا

  این روزها که همه‌ی ما به نوعی درگیر ویروس کرونا و راه فراری نیز از آن برایمان وجود ندارد؛ باید در همه‌ی مسائل خطرات این ویروس را در نظر بگیریم و سعی کنیم تا حد امکان خطر و ریسک آن را کم کنیم!

  این روزها یکی از پرخطرترین محل‌های ابتلا به ویروس کرونا، محل‌های کار افراد هستند.

  پس شما به عنوان مدیر و مسئول یک مجموعه، در قبال جان کارمندانتان مسئولیت دارید و باید خطرات احتمالی را در محیط کار آن‌ها حذف نمایید.

  دستگاه حضور و غیاب و کرونا

  یکی از پرخطرترین محل‌های آلوده در شرکت‌ها و فضای کارها، دستگاه‌های حضور و غیاب مشترکی است که همه‌ی کارمندان دارند به نوعی از آن‌ها استفاده می‌کنند مخصوصا این که دستگاه حضور و غیاب شرکت دستگاه اثر انگشتی هم باشد و افراد مجبور به لمس سطح آلوده باشند.

  پس شاید بهترین انتخاب برای این روزهای کرونا، استفاده از دستگاه‌های حضور و غیابی است که سطح تماس مشترک نداشته باشند.

  دستگاه حضور و غیاب کارتی

  یکی از ارزانترین و قدیمی‌ترین مدل‌های دستگاه حضور و غیاب، دستگاه حضور و غیاب کارتی است که دارای تنوع بسیار زیادی است.

  جالب است بدانید دستگاه حضور و غیاب کارتی، جز اولین دستگاه‌های حضور و غیابی بود که جای خود را در بین مردم باز کرد و مورد استفاده‌ی شرکت‌های بسیاری قرار گرفت.

  اما با روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب نسل جدید و بیومتریک مانند اثرانگشتی و تشخیص چهره،از محبوبیت آنها کاهش پیدا کند.

  حال این روزها که ویروس کرونا به سراغمان آمده و استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب اثرانگشتی هم به دستور دولت در اداره‌جات به تعلیق درآمده، شاید بسیاری از ما دوباره به فکر استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی افتاده باشیم!

  مخصوصا این که ممکن است بودجه‌ی کافی برای خرید دستگاه‌های حضور و غیاب گران‌تر مانند دستگاه عنبیه و تشخیص چهره را نداشته باشیم!

   

  دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  شرکت هایی که از لحاظ مالی مشکلی ندارند دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بهترین گزینه برای آنهاست . و نسبت به دستگاه های حضور و غیاب کارتی درصد تقلب در آن صفر می باشد.