• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب مدل G3

  دستگاه حضور و غیاب مدل G3

  دستگاه حضور و غیاب مدل G3

  شیوه های معمول شناسایی بیومتریک توسط دستگاه های کنترل تردد شامل تشخیص چهره، شناسایی اثرانگشت و شیوه های غیر بیومتریک شامل کارت های بدون تماس (RFID) و کد عبور می باشد که همه این روش های شناسایی در دستگاه G3 گنجانیده شده است.

  تکنولوژی جدید SilkID ارائه شده در سری دستگاه های Green Label توسط ZKTeco، نشان دهنده بهره گیری این شرکت چینی از فناوری پیشرو در قیاس با سایر رقبای آسیایی است. سنسورهای اثرانگشت SilkID امکان تشخیص اثرانگشت های خشن، خشک و نمناک را به صورت 360 درجه دارا می باشد. قابلیت ضد تقلب این سنسور صرفا امکان تعریف و ثبت اثرانگشت بافت زنده را به کاربر می دهد. با این قابلیت امکان استفاده از نمونه ی تقلبی اثرانگشت لاستیکی، پلیمری و ... وجود نخوهد داشت. این فناوری از تفاوت های عمده محصولات سری Green Label با سایر محصولات موجود در بازار می باشد.

  کیفیت بالای صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی دستگاه G3 از نکات بر جسته این محصول می باشد. منوهای کاربرپسند و صفحه نمایش لمسی با حساسیت بالا حس خوشایندی را هنگام استفاده برای کاربر ایجاد می نماید. امکان مشاهده گزارش ترددهای هر پرسنل بر روی صفحه نمایش دستگاه از ویژگی های دستگاه G3 می باشد. منوهای دستگاه کاملا فارسی و تقویم جلالی می باشد.

  شرکت آرمان اندیش ارائه دهنده انواع دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد و نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد جامع آرمان تایم 

  ارائه انواع دستگاه های حضور و غیاب  تشخیص چهره , اثرانگشت , کارت و رمزی با منو و زبان فارسی و سهولت در نحوه کار کردن با دستگاه