• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | خرید دستگاه حضور و غیاب هزینه نیست

  خرید دستگاه حضور و غیاب هزینه نیست

  شما با محاسبه دقیق کسرکارها و ساعات کاری به صورت عادلانه حقوق کارمندان خود را بپردازید  و دیگر از تاخیرهای مکرر و تعجیل های پنهانی چشم پوشی نکنید.

  استفاده از دستگاه حضور و غیاب نه تنها صرفه اقتصادی و امکان نظارت دقیق را برای شما فراهم می آورد بلکه باعث ایجاد نظم در مجموعه شما و تقویت حس وقت شناسی کارمندان می شود.

  یک ضرب  و تقسیم ساده :

  در نظر بگیرید که هر یک از کارمندان شما تنها 5 دقیقه دیرتر به مجموعه برسد و احتمالا برای 5 دقیقه بازخواست نخواهد شد و فقط 5 دقیقه زودتر از مجموعه خارج شود که آن هم با دلیل و توجیه پیش می آید.

  حالا شما این رویه را با تعداد 20 پرسنل در نظر بگیرید ,کسرکاری حدود 100 ساعت تنها در یک ماه پیش می آید که شما براحتی از آن چشم پوشی کرده اید !! حتما برای محاسبه کسر کارهای احتمالی در ماههای گذشته به سراغ ماشین حساب خواهید رفت و پس از کمی ضرب و تقسیم به این نتیجه خواهید رسید که خرید یک دستگاه حضور و غیاب با هزینه مناسب بیشتر به نوعی پس انداز شباهت دارد تا هزینه !

  مشکلات شیوه سنتی ثبت تردد ها در دفتر حضور و غیاب :

  برخی از مجموعه ها تردد پرسنل خود را به صورت دستی وارد می نمایند در صورتی که اگر کمی با خود فکر کنیم میفهمیم چقدر زمان صرف محاسبات دستی و چه میزان خطایی در ثبت دقیق آنها وجود دارد و همین امر باعث تصمیم به خرید دستگاه حضور و غیاب می شود.

  قابل توجه مدیرانی که دائم در مجموعه حضور ندارند :

  بسیاری از مدیران به دلیل مشغله زیاد نمی توانند به صور دائم در مجموعه حضور داشته باشند و اغلب در در جلسات و مسافرت های کاری هستند.بسیاری از کسب و کارها دارای شعب متعدد بوده و امکان نظارت مستقیم وجود ندارد.به همین دلیل استفاده از دستگاه های حضور و غیاب تحت شبکه و تحت وب راهی ساده برای کنترل غیر مستقیم تردد پرسنل می باشد.

  همگام با تکنولوژی :

  با توجه مشکلات و درگیری های جانبی کسب و کارها مدیرانی که دنبال مشغله و درگیری اضافی نمی باشند از یک سیستم جامع مناسب برای کنترل تردد پرسنل خود استقبال می نمایند.بیشترین مشتریان این دستگاه ها کسانی هستند که قبل از مراجعه از نزدیک با مزایا و بهره روی دستگاه آشنا شده اند و خود یا دوستانشان در محیط های دیگری از این سیستم استفاده نموده اند .

  تنوع بالای دستگاه های حضور و غیاب پاسخگوی سلایق متفاوت مشتریان بوده که در کنار نرم افزار جامع تحت وب قابلیت محاسبات دقیق و گزارشات پیشرفته را برای شما فراهم خواهد کرد.

  نتیجه گیری :

  خرید دستگاه حضور و غیاب برای مدیران صرفه اقتصادی بسیاری دارد.چون این سیستم با کنترل دقیق ورود و خروج درصد خطای محاسبات حقوق را در پایان ماه به حداقل می رساند و با یک نتیجه گیری کلی می توان گفت برگشت هزینه خرید دستگاه حضور و غیاب با تعداد پرسنل 50 نفر در مدت 23 روز انجام می گیرد.

  دستگاه حضور و غیاب انگشتی در اصفهان,دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی دست دوم