• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  فروشگاه اینترنتی آرمان اندیش - دستگاه حضور و غیاب | بهترین کسب و کارها در دوران کرونا - شرکت آرمان اندیش

  بهترین کسب و کارها در دوران کرونا - شرکت آرمان اندیش

  آیا تنها راه مقابله با کرونا، فقط ماسک و الکل است ؟

  اینترنتی شدن کسب و کارها و معاملات در اینترنت، این امکان را به مردم می دهد که به راحتی بتوانند لوازم مورد نیاز خود را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند و با در خانه ماندن از شیوع بیشتر کرونا ویروس جلوگیری کنند.

  حتی بسیاری از شرکت ها با به وجود آوردن شرایط دورکاری برای کارمندان خود، به نوعی به مقابله با کرونا برخاسته اند و سلامت کارمندان خود را به این گونه حفظ کرده اند.

  یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی که برای اولین بار شرایط دورکاری را برای کارمندان خود فراهم آورد، کافه بازار یا همان نرم افزار برنامه بازار است که تقریباً در تمام گوشی های اندروید موجود است.

  بهترین کسب و کارها در شرایط بیماری کرونا

  شاید اهمیت کسب و کارهای آنلاین در موقعیت فعلی جهان بهتر درک شود. در حال حاضر تمامی افراد از رفتن به مراکز خرید، بانک ها و تمامی قسمت هایی که جمعیت زیاد است امتناع می کنند. زیرا این ویروس توانسته جان بسیاری از افراد را بگیرد.

  در زمان قرنطیه بسیاری از مغازه ها و شرکت ها بسته شده بودند. بنابراین با رکود بازار و ضررهای زیادی رو به رو شده اند و به همین دلیل به سمت کسب و کارهای اینترنتی رفته اند. در سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ پر درآمدترین کسب و کارهای اینترنتی مهارت های فردی، کسب و کار های خانگی، صنایع دستی، فرشبافی، نقاشی، خطاطی، برنامه نویسی و کارهای دورکاری بوده است.

  بنابراین اینترنتی شدن کسب و کارها برای مقابله با کرونا یکی از راه های بسیار موثر برای جلوگیری از شیوع کرونا محسوب می شود و حتی نیاز به مصرف مواد ضد عفونی و ماسک را به حداقل می رساند.

   

  کرونا بیکار می کند، دیجی کالا و آمازون استخدام می کنند، بهترین کسب و کار ها

  کرونا باعث بیکاری جهانی، بحران مالی و اقتصادی جهانی شده است. کرونا نه تنها باعث رکود یا تعلیق بلکه باعث از دست رفتن و ورشکستگی بسیاری از کسب و کار ها در سال ۲۰۲۰ شده است. بسیاری از مردم جهان بیکار شده اند و معلوم نیست چه تعداد دیگر از کسب و کار ها تا پایان بحران کرونا  صدمه دیده، ورشکست شده و یا مجبور به تعدیل نیرو و کم کردن تعداد کارمندان خو برای بقا می کنند.

  این در حالی است بسیاری از کسب و کار های اینترنتی نظیر کسب و کار های شرکت های تجارت الکترونیک نظیر آمازون و دیجی کالا برای پاسخگویی به مشتریان خود نیاز به جذب نیروهای بیشتر در دوران بحران کرونا داند. این مورد نشانه ای است قابل تامل است که با وجود وضعیت اضطراری بسیاری از کسب و کارها درخواست و تقاضا برای خرید آنلاین بالا رفته است. بهتری