• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید
  img
  وبلاگ

  ساعات کار موظفی کارمندان

  ساعات کاری یعنی آن مقدار زمانی که کارگر یا کارمند، وقت و انرژی خود را در اختیار کارفرما قرار داده و به انجام کار مشغول می‌شود.میزان ساعاتی که به کار اختصاص داده می‌شود

  img
  وبلاگ

  محاسبه ی عیدی کارمندان

  عیدی کارکنان دولت در پایان هرسال توسط دولت تعیین می‌شود. ولی عیدی کارگران مشمول قانون کار براساس فرمول مندرج در قانون مذکور مشخص می‌شود. براساس این، فرمول عیدی کارگران دوبرابر آخرین حقوق آن‌هاست

  img
  وبلاگ

  ویگند (Wiegand) چیست ؟

  ویگند(Wiegand)یک پروتکل ارتباطی (استاندارد جهانی) است که به بررسی ویژگی های ارتباطی بین سیستم کنترل کننده و خواننده های مختلفی مثل کارتخوان ها ، سیستم های حضورغیاب ، کنترل تردد(کنترل دسترسی) و … می پردازد .

  img
  وبلاگ

  تعمیر دستگاه حضور و غیاب

  دستگاه های حضور و غیاب از انجا که یک دستگاه الکترونیکی به حساب می ایند به طور معمول در طول زمان استفاده به مشکلات عمده دیگر دستگاه های الکترونیکی نیز دچار می شود.

  img
  وبلاگ

  مشکلات رایج در تشخیص اثرانگشت

  یکی از مشکلات رایج دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی در فصل سرما، یخ زدگی انگشتان دست است که باعث عدم تشخیص و یا تأخیر در شناسایی اثر انگشت و ثبت تردد می‌شود .

  img
  وبلاگ

  راهکار حضور و غیاب بیمارستانی

  راهکار بیمارستانی آرمان اندیش می تواند مدیریت حضور و غیاب پرسنل در بیمارستان ها را مانند سایر سازمان ها و شرکت ها به وضعیت عادی بازگرداند.

  img
  وبلاگ

  قیمت انواع سیستم حضور و غیاب تصویری و پردازش چهره

  سیستم حضور و غیاب می تواند در انواع مختلف تصویری، اثر انگشت و کارتی باشد اما نوع برند این دستگاه می تواند در قیمت آن تاثیر داشته باشد.

  img
  وبلاگ

  سیستم حضور و غیاب اثر انگشت چگونه کار می کند؟

  در سیستم های بیومتریک از اثر انگشت کارمند برای تأیید هویت شخصی که در داخل و خارج ساعت قرار دارد استفاده می شود. اثر انگشت کارمند اسکن می شود ، نقاط انتهایی و تقاطع های اثر انگشت با رکورد موجود در پایگاه داده مطابقت دارد و بر این اساس ، دسترسی داده می شود.

  img
  وبلاگ

  بهترین کسب و کارها در دوران کرونا - شرکت آرمان اندیش

  دن کسب و کارها و معاملات در اینترنت، این امکان را به مردم می دهد که به راحتی بتوانند لوازم مورد نیاز خود را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند و با در خانه ماندن از شیوع بیشتر کرونا ویروس جلوگیری کنند.

  img
  وبلاگ

  قیمت دستگاه حضور و غیاب - آرمان اندیش

  مهم ترین فاکتوری که در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مورد توجه قرار می گیرد، کیفیت و قیمت دستگاه حضور و غیاب می باشد. چه بسیار دستگاه هایی وجود دارند که با قیمتی ارزان فروخته شده اما به علت عدم کیفیت کافی و یا در نظر نگرفتن سایر شرایط به هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب، سازمان متضرر شده و هزینه مجددی برای خرید دستگاه حضور و غیاب پرداخته اند.

  img
  وبلاگ

  واژگان اختصاری بیومتریک - شرکت آرمان اندیش

  در دنیای امروز تکنولوژی بسیار لازم است که از دانش بروزی برخوردار باشیم و از اصطلاحاتی که در دنیای دیجیتال استفاده می شود، آگاه باشیم. در این مقاله لیست جامعی از اصطلاحات به همراه مفهوم آنها در حوزه سیستم های شناسایی دیجیتال و بیومتریک جمع آوری نموده ایم

  img
  وبلاگ

  ضدعفونی کردن دستگاه حضور و غیاب

  جهت ضدعفونی کردن بتدا الکل را به یک دستمال خشک اسپری نمایید و سپس دستمال را بر روی سنسور اثرانگشت بکشید تا ضدعفونی گردد.