• (031)  3781 4635
 • فروش دستگاه حضور و غیاب
 • info[at]arman-ap.com
 • به وبسایت شرکت آرمان اندیش خوش آمدید

  آرمان اندیش یک گروه طراحی مهندسی سیستم های ورود و خروج می باشد که فعالیت خود را با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی کلیه بخش های صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی با هدف همسوسازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضرآغاز نموده است .

  کیفیت بالا و ظاهری زیبا از مزایای دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب آرمان اندیش می باشد و قابلیت کارکرد به وسیله کارت ، کد ، اثر انگشت و تشخیص چهره را دارا می باشند.

  اين شركت با برخورداري از كادر فني در زمينه‌هاي الكترونيك و سخت‌افزار فعالیت خود را آغاز نموده است. آرمان اندیش متخصص در زمینه دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب بوده و دارای دستگاه های متنوع حضور و غیاب و کنترل دسترسی از جمله دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس،دستگاه حضور و غیاب اثرانگشت، دستگاه حضور و غیاب دوربین دار و همچنین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می باشد که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند.

  توان علمی و سخت افزاری و تکنیکی نرم افزاری در خصوص ساعت های حضور و غیاب از جمله مزایای سیستم های حضور و غیاب آرمان اندیش بوده که ابداع کننده دستگاه حضور و غیاب با کیفیت بالا و ظاهری کاملا متفاوت نسبت به دیگر دستگاه های حضور و غیاب داخل کشور می باشد.


  شرکت آرمان اندیش ارقام پژوه با توجه به نیاز عدیده مدیران با بکارگیری فناوریهای روز دنیا، اقدام به عرضه نسل جدید دستگاهها و نرم افزارها با بالاترین کیفیت نموده است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عرضه دستگاه های حضور و غیاب ، نرم افزارهای حضور غیاب و حقوق دستمزد آرمان تایم

  ارائه دهنده سیستم های کنترل تردد

  دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی